
Korda Kaizen Green Karperhengel

- Voor 16.00 besteld, direct verstuurd
- Gratis verzending vanaf 75,-
- 14 dagen bedenktijd
- Ruim 15.000 artikelen op vooraad
Specificaties
Product Code | KRD016-KRD060 |
---|---|
EAN Barcode | KRD016-KRD060-1 |
SKU | 144063 |
Merk | Korda |
Productsoort | Karperhengel |
Omschrijving
Korda Kaizen Green Karperhengel, nieuwste range hengels van Korda Kaizen
Na het succes van onze Kaizen Platinum hengels hebben we de meer betaalbare Kaizen Green hengels geïntroduceerd.Hoewel de prijs lager is dan onze topklasse Kaizen Platinums, delen de Green hengels veel van dezelfde design kenmerken en prestatiekwaliteiten, waardoor vissen met hoogwaardig materiaal voor iedereen toegankelijk wordt.We begrijpen dat niet elke visser de Platinum-serie nodig heeft of het zich kan veroorloven, en voor die vissers is de Kaizen Green onze oplossing. Deze hengels bieden bijna dezelfde prestaties tegen een fractie van de prijs.
De Kaizen Green range, vervaardigd met een minder prijzige carbonklasse, verschilt lichtelijk in krachtoverdracht en herstelsnelheid tijdens de worp, maar behoudt een vergelijkbare actie als de Platinum-hengels. In deze range behoren acht vishengels en twee spod-hengels, allemaal uitvoerig getest onder verschillende omstandigheden door Team Korda-vissers. De feedback was overweldigend positief, wat de kwaliteit en prestaties van deze range hengels bevestigt.
Onze 10ft hengels, een primeur voor ons, zijn ontworpen voor specifieke visserijen, zoals de bootvisserij, of elke andere situatie waar je niet de lengte of werpafstand van een 12ft hengel nodig hebt. Onze nieuwe range hengels omvat ook spod-hengels waar lange afstanden mee geworpen kunnen worden. Esthetisch gezien geven de hengels de indruk handgemaakt te zijn, met een matte afwerking, zwarte wikkelingen en een subtiel logo, met daarbij duurzame, strakke ogen en een comfortabel stevig handvat.
Producteigenschappen van de Korda Kaizen Green Karperhengels:
- Instapserie karperhengels
- Zeer verfijnde geleideogen
- Verkrijgbaar in 10 & 12ft
- Testcurves van 3, 3.5lb en 4.0lb
- Ook een Spod versie verkrijgbaar
- Actie bijna identiek aan de Platinum modellen
- Snel taps toelopend ontwerp
- 10ft, 12ft en 13ft modellen in verschillende testcurves
- 12ft en 13ft spod hengels beschikbaar
- Uitstekende werpeigenschappen
- 50mm startogen op de 12 en 13ft modellen
- 40mm startoog op de 10ft modellen
- Dubbele roestvrijstalen Sea-guide TDG ogen
- Minimalistisch ontwerp met matte afwerking
- Subtiel groen Kaizen logo
- Zwart Japans shrink wrap handdeel
- Hoogwaardige Sea-Guide DPS molenhouder
- Uitgebreid getest door Team Korda vissers
- Injectiegegoten butt cap met Korda logo
- Voor 16.00 besteld, direct verstuurd
- Gratis verzending vanaf 75,-
- Fysieke winkel
- 14 dagen bedenktijd